O nas

 

Sklep Gry emocjonalne prowadzi Fundacja Niezależny Instytut Edukacji Emocjonalnej. Misją Fundacji jest propagowanie idei systemowej edukacji emocjonalnej, o czym więcej dowiedzieć się można na stronie www.instututemocji.pl. Ważnym celem statutowym Fundacji jest wspieranie osób, które podejmują działania w zakresie budowania i wzmacniania szeroko rozumianych kompetencji emocjonalno-społecznych dzieci i młodzieży.

Z myślą o rodzicach, wychowawcach, pedagogach, psychologach, logopedach i wszystkich innych, którym na sercu leży dobrostan kolejnych pokoleń, dzielimy się stworzonymi przez nas grami emocjonalnymi. 

Wydawane przez Fundację gry powstawały w toku spotkań z dziećmi. Uzyskanie ostatecznej formy każdej z gier poprzedzone było miesiącami wspólnych poszukiwań możliwie najlepszych sposobów prezentacji i utrwalania konkretnych umiejętności z zakresu kompetencji emocjonalno-społecznych. Mamy nadzieję, że będą one służyć coraz szerszemu gronu Odbiorców. 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy lub pod adresem email sklep@gryemocjonalne.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl